Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 11:00
 
GÜNEY MARMARA OTOYOLU PROJESİ NETLEŞTİ
Şeker'den Güney Marmara Otoyol projesi açıklaması Güney Marmara Otoyol projesi hakkında konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker," Güney Marmara Otoyolu'nun son bölümü olan Yalova -İzmit Otoyolu Projesi ihale sürecinin ilk kısmı 12 Ocak'ta tamamlandı ve geriye kalan süreci devam ediyor" dedi.
GÜNDEM Haberi
GÜNEY MARMARA OTOYOLU PROJESİ NETLEŞTİ

Kuzey Marmara Otoyolu birlikte 2012 yılında planlanan, ancak yaşanan sıkıntılar nedeniyle bir türlü başlanamayan Güney Marmara Otoyol projesi için sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan  AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, ihale sürecinin ilk kısmının tamamlandığının müjdesini verdi. Şeker, ayrıca TEM’e de bağlantı kurulacağını belirterek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı,

“Güney Marmara Otoyolu'nun son bölümü olan Yalova -İzmit Otoyolu Projesi ihale sürecinin ilk kısmı 12 Ocak'ta tamamlandı ve geriye kalan süreci devam ediyor. Bu otoyolla birlikte;  Yalova ile Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe'nin bağlantısı kesintisiz olarak sağlanacak olup TEM'e de bağlantı kurulacak. Böylelikle Kocaeli'nin etrafında adeta bir ring servisi kurulmuş olacak. Kocaeli'mize hayırlı olsun. Durmak Yok; Hizmete Devam!”

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜNEY, MARMARA, OTOYOLU, PROJESİ, NETLEŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı