Astroloji

 

 

 
Akrep (15.04.2021)
Çalışmalarınızla ilgili yoğun bir gündeminiz olabilir. Görüşmeler, toplantılar, yapılması gereken işlerle günü tamamen çalışmaya ayırıyorsunuz. Bu durumun sizin için bir sorun ve yük teşkil ettiğini düşünüyorsanız zaman planlaması ve iş bölümü üzerinde çalışabilirsiniz.
 
Aslan (15.04.2021)
Çalışma koşullarınızın olumsuzluğundan şikayetçi olabilirsiniz. Şartların iyileştirilmesi için gereken her şeyi yapabilecek güçtesiniz. Ancak sizi de aşan durumların olması halinde öfkelenmek yerine konunun muhatabı ile görüşmeyi denemelisiniz.
 
Balık (15.04.2021)
Özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Sizleri sıkıştıran konuları geride bırakarak yeniden feraha kavuşabilirsiniz. Düşüncelerinizi doğru yönlendirerek kendinizi daha güçlü ve net ifade edin.
 
Başak (15.04.2021)
İlişkinizde abartılı davranışlarda bulunmanız söz konusu olabilir. Davranışlarınızın takıntı boyutuna dönüşmemesi için kendinize geçemeyeceğiniz bir sınırı belirlemelisiniz. Bunu yaparken başkalarına karşı çizdiğiniz sınırlardan ilham alabilirsiniz.
 
Boğa (15.04.2021)
Hayatınızdaki dönüm noktasının fitilini bugün ateşliyorsunuz. Biriktirdiğiniz bütün yüklerden kurtularak yeni bir yaşamın kapısını aralayacaksınız. Bir hareketliliğin içinde olmak fikrine endişelenmek yerine buradan elde edeceklerinizin hayatınızın konforunu arttıracağını düşünün. Değişim korkutmasın.
 
İkizler (15.04.2021)
Arkadaşlarınız ile sosyal medya aracılığıyla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Arada mesafelerin olması ilişkilerinizin samimiyetini kaybettiğini düşündürtebilir. Bu birliği daha da ilerleterek kendiniz için daha eğlenceli alternatifler üretebilir, sosyal mecralardaki topluluklarla daha çok yer edinebilirsiniz.
 
Koç (15.04.2021)
Yeni bir yaşamın umut dolu adımını atmak için güne uyanıyorsunuz. Kararlarınız geleceğinizi şekillendirirken, başarılarınız sizi her zaman zirvede tutuyor. Kuracağınız düzeni bu istikrarı koruyacak şekilde hazırlamalısınız.
 
Kova (15.04.2021)
Güne beklenmedik sorunlarla başlayabilirsiniz. Aileniz ile aranızdaki anlaşmazlıkları çözüme kavuşturmak için bazı sorumlulukları almanız gerekebilir. Aranızdaki bağı daha da güçlendirmek için bu durumu fırsat olarak görmelisiniz.
 
Oğlak (15.04.2021)
Aileniz ile ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Olayları çok büyütmeden aile içinde bu tür olayların olabileceğini unutmamalısınız. Aile olmanın güzelliğini hissederek hayatınıza devam etmelisiniz. 
 
Terazi (15.04.2021)
Kapattığınız defterler başkaları tarafından yeniden açılmak isteniyor. Bu yüzden geçmiş ilişkinizin yeniden gündem olması sizi sinirlendirebilir. Ne hissettiğinizi anlaşılır ve net bir şekilde ifade etmeli ve bu konunun seyrini belirleyecek bir tutum sergilemelisiniz. Aşk çok uzaklarda değil.
 
Yay (15.04.2021)
Bazı konularda merakınıza yenik düşebilirsiniz. Farkında olmadan yaptığınız hamleler yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir. Merakınızı dizginleyip kendinizi zor duruma sokmamaya dikkat etmelisiniz.
 
Yengeç (15.04.2021)
Duygularınızı yönetmekte zorlanabileceğiniz bir gün. Geçmiş ile ilgili endişeleriniz yeniden ortaya çıkabilir. Ailenizden ya da arkadaşlarınızdan manevi destek alarak süreci yönetmeyi deneyebilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı