Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sosyal çevrenize istekleriniz konusunda baskı uygulayabilirsiniz. Artık ısrarlarınıza daha fazla dayanamayıp isteklerinizi kabul ettireceğiniz bu dönemi ilerde arkadaşlarınızla gülerek anabilirsiniz. Baskıcı yapınızı despotlukla karıştırmadan ilerlemeye önem verin.
Boğa
Ailenize istekleriniz doğrultusunda duygusal mobing uygulayabilirsiniz. Sizin baskılarınıza daha fazla dayanamayıp özgürlük hissinizi kabul etmek zorunda kalacaklar. Bu süreç başlarda her iki taraf için de oldukça zor olsa da sonunda özgürlüğünüzü ilan edeceksiniz.
İkizler
Çevrenizdekilerle kurduğunuz iletişimlerde konuşmalarınızın alt metninde yer alan gurur duygusu karşı tarafa kibir olarak yansıyabilir. Kendinizi doğru ifade edebilmek için üslubunuzda seçici olmalısınız.
Yengeç
İlişkide karşı taraftan güven duygusunu hissetmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumu partnerinizle konuşabilir ve kendisine çekidüzen verme konusunda onunla uzun ve uyarıcı konuşmalar yapabilirsiniz.
Aslan
Duygusallığınız fiziki enerjinize yansıyabilir. İçsel huzuru ararken motivasyonunuzu kontrol edemiyorsunuz. Bu motivasyon düşüklüğü çevreniz tarafından hissedilebilir ve size yardımcı olmak için ellerinden geleni yapabilirler.
Başak
Konuşmak ve konuşmamak arasında ikilemde kalıyorsunuz. Duygularınızı ifade etmek belkide hiç bu kadar zor olmamıştı. Öncelikle kendinizi bir toparlayın. Kafanızda ne konuşacağınızı kesinleştirdikten sonra net cümlelerle düşündüklerinizi karşı tarafa iletin. Gelecek reaksiyona göre konuşmanın gidişatını yönlendirin.
Terazi
Sosyal faaliyetlere ara verme kararı alıyorsunuz. Sizlere gereken önemin verilmemesi duygusal olarak enerjinizi tüketiyor. Bu aralar kendi kabuğunuza çekilmek sizin için daha iyi olabilir. Mutlu olduğunuz şeylerle veya hobilerinizle zaman geçirmek size daha iyi gelebilir ve sizin için daha besleyici olabilir.
Akrep
Duygu ve düşünceleriniz sizi yönetiyor olabilir. Altınızda çalışan kişilere baskı uygulamak için bazı planlarınız olabilir ve bunu hayata geçirmek için zaman kolluyor olabilirsiniz. Böyle küçük hesaplar peşinde olmayı bırakın. Oluşturduğunuz sistemin ve sizin yıpranmaması için olumsuz düşüncelerinizden kurtulun.
Yay
Kararsızlığınızın faturasını çevrenizden çıkarıyorsunuz. Onların nazınızı çekmek zorunda olduklarını düşünüyorsunuz. Oysaki bu konuda karşı tarafın sizin için oluşturduğu değer duygusundan yiyorsunuz. Kimse sizin nazınızı çekmek zorunda değil. Lütfen sizin değerli olduğunuzu kendiniz kendinize hissettirin, başkasından böyle bir şey talep etmeyin.
Oğlak
İlişkilerinizde her zaman baskın karakter olmayı seviyorsunuz. Üstesinden gelemediğiniz konularda ise ilk soru soran kişi siz oluyorsunuz. Böyle ufak güç savaşları içinde olmak yerine karşı tarafı anlayan bir yapı içerisinde olursanız kendinize ve ilişkinize değer katarsınız.
Kova
Partnerinizin sizinle ilgilenmesini isteyebilirsiniz. Ondan duygusal olarak beslenmeye, sevginin ve şefkatin tatlı kollarında kendinizi yenilemeye ihtiyacınız var. Partnerinizle başbaşa vakit geçirmek, birbirinize zaman ayırmak size ve ilişkinize çok iyi gelecektir.
Balık
Bugün bütün sorumluluklarınızdan kaçarak o sorumlulukları başkalarının üzerine atmak istiyor olabilirsiniz. Verimli olmak şu an en son düşündüğünüz konu olabilir. Olaylar buraya kadar gelmeden kendiniz için bir şey yapmayı öğrenmelisiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.