Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
GÜNDEM Haber Girişi: 29.08.2021 - 12:51, Güncelleme: 29.08.2021 - 12:51

VALİ YAVUZ ''99 . YILINI KUTLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

 

VALİ YAVUZ ''99 . YILINI KUTLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile yayımladığı mesajında, “30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz” dedi
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.Vali Yavuz mesajında, “Türk Milleti’nin varoluş iradesini kıracak hiçbir gücün olmadığının tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne giden yolda büyük bir dönüm noktası olan bu büyük zafer, milletimizin en çaresiz zamanlarda bile en büyük güçlükleri aşabileceğinin göstergesidir. Devrin en güçlü ordularının dört bir cepheden amansızca saldırdığı bu mücadelede, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki isimsiz kahramanlar, kadınıyla erkeğiyle birer Mehmetçik olmuş, iman dolu göğsünü siper etmiştir” ifadelerini kullandı. ‘AZİZ MİLLETİMİZ YÜCE DEĞERLER ETRAFINDA KENETLENDİ’ Sözlerini sürdüren Vali Yavuz, “Asırlardır hür yaşayan ve şanlı tarihi zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlığına göz dikenlere karşı, yokluklara rağmen azimle, inançla, birlik ve beraberlik içinde yekvücut olarak toprağını nasıl müdafaa ettiğinin canlı bir örneği olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile milletimiz, vatan topraklarının asla işgal edilemeyeceğini, ezanların asla dindirilemeyeceğini, bayrağın göklerden asla indirilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya haykırmıştır. Gücünü ve bekasını, birlik, beraberlik ve kardeşliğinden alan Aziz Milletimizin, tarih boyunca yüce değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenmenin, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız her türlü badireyi aşmamızı sağlayacağına yürekten inanıyorum” dedi. ‘DÜNYAYA ANLAMLI BİR MESAJ VERMİŞTİR’ Vali Yavuz açıklamasının devamında, “Haklı, onurlu mücadelesiyle, vatan sevgisinin sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiş olan Aziz Milletimiz, dayanışmasıyla bütün dünyaya anlamlı bir mesaj vermiş; ülkemiz gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel birikimiyle bölgesinin ve dünyanın ışık saçan ülkelerinden biri haline gelmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor; başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun…” ifadelerini kullandı.
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile yayımladığı mesajında, “30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz” dedi

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı.Vali Yavuz mesajında, “Türk Milleti’nin varoluş iradesini kıracak hiçbir gücün olmadığının tüm dünyaya bir kez daha gösterildiği 30 Ağustos Zaferi’nin 99. yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne giden yolda büyük bir dönüm noktası olan bu büyük zafer, milletimizin en çaresiz zamanlarda bile en büyük güçlükleri aşabileceğinin göstergesidir. Devrin en güçlü ordularının dört bir cepheden amansızca saldırdığı bu mücadelede, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki isimsiz kahramanlar, kadınıyla erkeğiyle birer Mehmetçik olmuş, iman dolu göğsünü siper etmiştir” ifadelerini kullandı.

‘AZİZ MİLLETİMİZ YÜCE DEĞERLER ETRAFINDA KENETLENDİ’

Sözlerini sürdüren Vali Yavuz, “Asırlardır hür yaşayan ve şanlı tarihi zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlığına göz dikenlere karşı, yokluklara rağmen azimle, inançla, birlik ve beraberlik içinde yekvücut olarak toprağını nasıl müdafaa ettiğinin canlı bir örneği olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile milletimiz, vatan topraklarının asla işgal edilemeyeceğini, ezanların asla dindirilemeyeceğini, bayrağın göklerden asla indirilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya haykırmıştır. Gücünü ve bekasını, birlik, beraberlik ve kardeşliğinden alan Aziz Milletimizin, tarih boyunca yüce değerler etrafında oluşturduğu bu kenetlenmenin, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız her türlü badireyi aşmamızı sağlayacağına yürekten inanıyorum” dedi.

‘DÜNYAYA ANLAMLI BİR MESAJ VERMİŞTİR’

Vali Yavuz açıklamasının devamında, “Haklı, onurlu mücadelesiyle, vatan sevgisinin sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiş olan Aziz Milletimiz, dayanışmasıyla bütün dünyaya anlamlı bir mesaj vermiş; ülkemiz gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel birikimiyle bölgesinin ve dünyanın ışık saçan ülkelerinden biri haline gelmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor; başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun…” ifadelerini kullandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.