Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
Haber Girişi: 13.09.2021 - 15:26, Güncelleme: 13.09.2021 - 15:26

KÖRFEZ KADIN PLATFORMU SANAT GALERİSİNİ ZİYARET ETTİ

 

KÖRFEZ KADIN PLATFORMU SANAT GALERİSİNİ ZİYARET ETTİ

Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 inceleme ziyareti gerçekleştirdi
Körfez Ticaret Odası Kadın İcra Kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi, Körfez Kent Konseyi, Körfez Halk Eğitim Merkezi temsilcililerinden oluşan Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 inceleme ziyareti gerçekleştirdi. Körfez Ticaret Odası Kadın İcra Kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi, Körfez Kent Konseyi, Körfez Halk Eğitim Merkezi temsilcililerinden oluşan Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu. KADIN PLATFORMUNDAN BİR DİZİ ZİYARET Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 ziyaret gerçekleştirdi. Körfez Kadın Platformu üyeleri yaptıkları ziyaretlerde kadın projeleri ile alakalı fikir alışverişinde bulundular. Körfez Kadın platformu tarafından yapılan ziyarette Gölcük Kent Konseyi, Gölcük Sanat Atölyesi, Gölcük Kadın Sanat Kafesi ziyaretleri yapılırken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturulmuş olan; kadınların işletmesini yaptığı sanat kafe de incelemeler yapılarak Körfez ilçedeki projelere ışık tutması adına fikir alışverişinde bulundular. GÖLCÜK SONRASI TÜTÜNÇİFTLİK PROJESİ İNCELENDİ Gölcük’te bir dizi ziyaret gerçekleştiren Körfez Kadın Platformu son olarak Körfez Belediyesi tarafından Tütünçiflik Kültür Merkezi’nin önünde kadın girişimcilerin kullanımı İçin hazırlanan ve Platform işbirliği ile açılacak olan merkezin son incelemelerini gerçekleştirdiler.
Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 inceleme ziyareti gerçekleştirdi

Körfez Ticaret Odası Kadın İcra Kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi, Körfez Kent Konseyi, Körfez Halk Eğitim Merkezi temsilcililerinden oluşan Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 inceleme ziyareti gerçekleştirdi. Körfez Ticaret Odası Kadın İcra Kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi, Körfez Kent Konseyi, Körfez Halk Eğitim Merkezi temsilcililerinden oluşan Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu.

KADIN PLATFORMUNDAN BİR DİZİ ZİYARET

Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 ziyaret gerçekleştirdi. Körfez Kadın Platformu üyeleri yaptıkları ziyaretlerde kadın projeleri ile alakalı fikir alışverişinde bulundular. Körfez Kadın platformu tarafından yapılan ziyarette Gölcük Kent Konseyi, Gölcük Sanat Atölyesi, Gölcük Kadın Sanat Kafesi ziyaretleri yapılırken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturulmuş olan; kadınların işletmesini yaptığı sanat kafe de incelemeler yapılarak Körfez ilçedeki projelere ışık tutması adına fikir alışverişinde bulundular.

GÖLCÜK SONRASI TÜTÜNÇİFTLİK PROJESİ İNCELENDİ

Gölcük’te bir dizi ziyaret gerçekleştiren Körfez Kadın Platformu son olarak Körfez Belediyesi tarafından Tütünçiflik Kültür Merkezi’nin önünde kadın girişimcilerin kullanımı İçin hazırlanan ve Platform işbirliği ile açılacak olan merkezin son incelemelerini gerçekleştirdiler.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.