Haber Detayı
16 Ocak 2021 - Cumartesi 10:29
 
VALİ YAVUZ DERT DİNLEDİ
Valilik makamının herkese açık olduğunu belirten Vali Seddar Yavuz, pandemi sebebiyle bir süredir ertelenen “Halk Günü” buluşmasını bugün gerçekleştirdi.
KOCAELİ Haberi
VALİ YAVUZ DERT DİNLEDİ

Karamürsel Alp toplantı salonunda düzenlenen “Halk Günü” toplantısında, ilgili kurum müdürleri de hazır bulundu.

Vatandaşlarımızın sıkıntılarını giderme noktasında bir takım önemli uygulamalar yaptıklarını belirten Vali Seddar Yavuz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşların sorunlarının birebir dinlenilmesi ve çözüm bulunması noktasında kendilerini talimatlandırdığını belirterek, kendilerine iletilen sorunların çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

Devletin her zaman vatandaşının yanında olduğuna vurgu yaparak sözlerine devam eden Vali Yavuz : “ Devletimiz her daim sizin yanınızda, Devletinize ve onu yönetenlere güvenin, endişe etmeyin. Allah’ın izniyle bu memlekette sahipsiz kimse kalmaz. Burada bulunan bütün kurum müdürlerimiz, sizin sorunlarınızı çözmek için var gücüyle çalışacaklar, sorunlarınıza çözüm üretecekler.” dedi.

"Halk Günü" toplantısında 29 vatandaşımızın derdine derman olan Vali Seddar Yavuz, kendisine iletilen sorun, şikâyet ve talepleri tek tek dinleyerek not aldı ve iletilen taleplerin çözümü için gerekli işlemlerin yapılması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, YAVUZ, DERT, DİNLEDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı