İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
BERKEHER ZAMAN  GÖLCÜKSPOR'A LAZIM
BERKEHER ZAMAN GÖLCÜKSPOR'A LAZIM
Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 18:42
 
PTT DOLANDIRICILARINA DİKKAT!
İnternet dolandırıcılarının PTT Kargo’nun ismini kullanarak vatandaşlara sahte mailler gönderip dolandırmaya çalıştığı ortaya çıktı. Bu mailleri sakın açmayın.
GÜNDEM Haberi
PTT DOLANDIRICILARINA DİKKAT!

PTT Posta Hizmetleri’nin adını kullanan dolandırıcılar, şüphe uyandırmayacak bir yönteme imza attı.

Vatandaşlara PTT Kargo’nun mail adresinden kargo takip numarasıyla ‘Kargonuz teslim edilememiştir’ başlığıyla mail atan dolandırıcılar, vatandaşların adres bilgilerini güncelleyip kargolarını alabilmeleri için ‘PTT Adres Değişikliği Formu’nu doldurmalarını istiyor. Kargonun 15 gün içinde alınmaması halinde fazladan her gün için 25 TL tazminat talep edileceğini vurgulayan dolandırıcılar, link vasıtasıyla vatandaşları form doldurmaya zorluyor.

OK8687876869TR takip numaralı kargonuz 10 Mayıs 2016 adresinize teslim edilememiştir. Lütfen adres bilgilerinizi güncelleyerek kargonuzu teslim alınız.

Teslimat adresi değiştirmek için Adres Değişikliği Formu dikkatlice ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Adres Değişikliği Formu

Kargonuz 7 iş günü içinde almanız gerekmektedır. Fazladan her gün için PTT sizden 70TL/günlük karşılık talep etme hakkına sahip olacaktır.

Gizlilik Politikası

Adınız, e-posta adresiniz, sokak adresiniz ya da diğer posta adresiniz ve telefon numara(ları)nız (genel olarak "Kişisel Bilgiler") gibi kişisel olarak tanımlanabilecek bazı bilgiler toplayabiliriz. Bu nedenle bizim, Site'de pasif bir şekilde toplanan bilginin yanında, gönüllü olarak bize sağladığınız Kişisel Bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı, açıkladığımızı, yönettiğimizi ve sakladığımızı bilmeniz önemlidir.

Site aracılığıyla bir sipariş verdiğinizde ya da belirli raporları ve makaleleri talep ettiğinizde, tam adınız ve adresiniz ile bazı durumlarda kredi kartı numaranız gibi finansal bilgileriniz dahil belirli Kişisel Bilgileri vermeniz talep edilir. Bu finansal bilgiler, açık bir şekilde tanımlanmış bir üçüncü taraf tarafından toplanır. Bu finansal bilgiler, üçüncü tarafın gizlilik politikasına bağlıdır, bu nedenle size o gizlilik politikasını incelemenizi öneriyoruz.

Ek olarak, Site'ye kariyer olanakları ile ilgili de bilgi yollayabiliriz. Bu fırsatlarla ilgilenirseniz, başvuru yollayabilirsiniz. Başvuruları zamanında değerlendirebilmek için ciddi çaba harcıyoruz. İşe alım ile ilişkili olarak verdiğiniz Kişisel Bilgileri, sizin onayınız olmadan üçüncü taraflara dağıtmayacağız ya da onlarla paylaşmayacağız.

Bu e-posta golcukajans41@gmail.com için gönderilmistir. Eğer artık ilgilenmiyorsanız haber grubu üyeliğinizi iptal edebilirsiniz

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT, DOLANDIRICILARINA, DİKKAT!,
Yorumlar
Haber Yazılımı