Haber Detayı
10 Ağustos 2020 - Pazartesi 12:59
 
KOÇ 'PARTİMİZDE HER KESİME YER VERDİK”
Demokrasi ve Atılım Partisi(DEVA) tanıtım toplantısında konuşan kurucu il başlaknı Adem Ko.ç, kadrolarında her kesime yer verdiklerini söyledi. Koç " Sosyokültürel anlamda da çeşitliliğimiz çok. Ayrıca sanayici, tüccar, serbest meslek erbabı, sağlık çalışanı, ev hanımı gibi mesleklerden yönetimimizi oluşturduk. Milliyetçi kesimden, merkez sağdan liberal kesimden ve siyaset hiç girmemiş isimlerin yönetime girme imkanı oldu."dedi
ASAYİŞ Haberi
KOÇ 'PARTİMİZDE HER KESİME YER VERDİK”

PARTİMİZDE HER KESİME YER VERDİK”
Tanıtım lansmanında parti kuruluş sürecini anlatan DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, “2 Temmuz tarihinde şahsıma il başkanlığı görevi verildi. Akabinde hızlıca Kocaeli teşkilatlanması için yoğun bir çalışma temposu içine girdik. 12 ilçemizde ortak hedefleri olan çalışma ekibi oluşturduk. İnşallah hayırlı olur. Kocaeli göç alan bir şehir. İl yönetimimizle bu çeşitliliği yansıtmaya çalıştık. Sosyokültürel anlamda da çeşitliliğimiz çok. Ayrıca sanayici, tüccar, serbest meslek erbabı, sağlık çalışanı, ev hanımı gibi mesleklerden yönetimimizi oluşturduk. Milliyetçi kesimden, merkez sağdan liberal kesimden ve siyaset hiç girmemiş isimlerin yönetime girme imkanı oldu.
“BU ÜLKEDE CESARETLİ KADROLARA İHTİYAÇ VAR”
Partideki yaş ortalamasının çok genç olduğuna vurgu yapan Adem Koç, “İl binamızı da şehrin önemli bir noktasında tuttuk. Türkiye, yeni bir güven, inanç kapısı aramaktadır bu ülkede cesaret sahibi kadrolara ihtiyaç vardır inanıyorum ki en kısa zamanda partimizi en iyi şekilde amaçlarını anlatacağız. İl binamızı da Kocaeli’nin en iyi lokasyonunda tuttuk. Allahın izniyle açılışımızı da Sayın Babacan liderliğinde gerçekleştirmek istiyoruz. Kocaeli’de herkesimin derdine deva olacağız. Partimiz ülkemize de ilimize de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOÇ, 'PARTİMİZDE, HER, KESİME, YER, VERDİK”,
Yorumlar
Haber Yazılımı