Haber Detayı
03 Mayıs 2021 - Pazartesi 13:57
 
GÖLCÜK BELEDİYESİ TÜM BİRİMLERİ İLE SAHADA
Korona Virüs salgını nedeniyle 17 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çeviren Gölcük Belediyesi, tüm birimleriyle sahada çalışıyor.
GÜNDEM Haberi
GÖLCÜK BELEDİYESİ TÜM BİRİMLERİ İLE SAHADA

 

İŞTE YAPILAN ÇALIŞMALAR

 Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de çalışmaları yakından takip ediyor. 

YABANİ OT KESİM EKİBİ KURULDU

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan yabani otları kesim ekibi de çalışmalarına başladı. Belli bir program dahilinde tüm ilçe genelinde çalışma yapacak ve talepleri yerine getirecek olan ekip, yabani otları temizleyerek cadde ve sokakların güzel görünüme kavuşmasını sağlayacak. Ayrıca ekipler; cadde ve sokakları da yıkayarak, genel temizlik çalışmasına da devam ediyor.

ASFALT YAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekipler de kent genelinde kış aylarında bozulan yolları ve kaldırımları onarmaya devam ediyor. Asfalt yama çalışması ile yolların konforu arttırılırken, sokağa çıkma kısıtlamasında ve sonraki günlerde de çalışmaların devam edeceği bildirildi. Ayrıca; alt geçitlerde de temizlik çalışması yapılarak, duvarlar boyanıyor.

DEZENFEKTE ÇALIŞMASI DA DEVAM EDİYOR

Çevre Koruma Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Korana Virüs vakası görülen apartmanları ve kamu alanlarını aralıksız dezenfekte ediyor. Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de Vefa Sosyal Destek Grubu olarak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiriyor. Zabıta Müdürlüğü de Korona Virüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili, denetimlerini sürdürüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK, BELEDİYESİ, TÜM, BİRİMLERİ, İLE, SAHADA,
Yorumlar
Haber Yazılımı