Haber Detayı
03 Nisan 2021 - Cumartesi 18:20
 
ARAS 'AHLAK OLMAYINCA; KOKAİNİ PUDRA ŞEKERİ DİYE ÇEKERSİN'
Yeniden Refah Partisi Başiskele ilçe teşkilatı basın ile buluştu. Partinin ilçe başkanlığı tarafından organize edilen program Başikele de bulunan tryo by windynam otelde yapıldı.
SİYASET Haberi
ARAS 'AHLAK OLMAYINCA; KOKAİNİ PUDRA ŞEKERİ DİYE ÇEKERSİN'

Program öncesinde basın mensupları ile partililer yemek yediler. Ardından tanıtım toplantısına geçildi.  Toplantıda ilk sözü başiskele ilçe başkanı Tevfik Civelek aldı.

BAŞİSKELEYİ, BAŞİSELELİLER YÖNETECEK.

Yrp Başiskele ilçe başkanı Tevfik Civelek yapılacak ilk seçimde Başiskele belediyesini kazanacaklarını ve böylelikle Başiskeleyi, Başiskelelilerin yöneteceğini ifade etti. İlçe yönetimi ile beraber Başiskelenin tüm mahallelerinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Civelek, yönetimine çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

ARAS TEKRAR SAHAYA DÖNDÜ.

Geçirdiği kalp operasyonu sonrasında evinde tedaviye devam eden il başkanı Mehmet Aras, ilçe başkanı Civelek in davetini geri çevirmeyerek programa katıldı. Kendisine söz verilen Aras sözlerinde ilk olarak, Başiskele bulunan milli görüş tabanına atıfta bulundu. Geçmiş yıllarda bu günkü Başiskeleyi oluşturan dört beldede belediye seçimlerini kazandıkların hatırlatan Aras; biz geçmişte refah partisi olarak memlekette ilk olarak, buradaki belde belediyelerini kazandık. Yarın seçim olsa ayni şeyi yaşayacağımızı biliyorum. Dedi.

RÜŞVET ALANDA, VERENDE NAMUSSUZDUR, YAZACAĞIZ.

Geçmişte refah partili belediyelerin girişlerine, rüşvet alan da veren de melundur, tabelalarını astıklarını söyleyen Aras. Yeniden Refah Partisinin kazandığı belediyelere, “rüşvet alan da veren de namussuzdur.” Tabelası asacaklarını ifade etti.

AHLAK VE MANEVİYAT OLMAYINCA; KOKAİNİ PUDRA ŞEKERİ DİYE ÇEKERSİN.

Toplum yönetiminde en önemli düsturun önce ahlak ve maneviyat düsturu olduğunu ifade eden Mehmet Aras, iktidarın bu pusulayı kaybettiğini, kokaini pudra şekeri sandığını ifade etti. İktidarın sonunun kendisini korkuttuğunu belirten Aras, eski yol arkadaşlarının sonunun, Filipin devlet başkanı marcos veya romanya diktatörü Çavuşesku ya benzemesinden korktuğunu ifade etti.

GENEL MERKEZDEN DE KATILIM VARDI.

Programa genel merkez teşkilatlanma komisyonu üyesi Basri Çayır da katıldı. Çayır konuşmasında Başiskele ilçe yönetimini tebrik etti.

AYKAN DÖNMEZ, ARAS’ A; SAHAYA HOŞ GELDİN DEDİ.

Programa katılan Yrp Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, önce bir ay gibi kısa bir sürede çalışmalarını tamamlayan Tevfik Civelek e teşekkür etti. Ardından hastalığı sonrası ilk programına katılan Mehmet Aras a aramıza hoş geldin dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ARAS, 'AHLAK, OLMAYINCA;, KOKAİNİ, PUDRA, ŞEKERİ, DİYE, ÇEKERSİN',
Yorumlar
Haber Yazılımı