Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
Haber Girişi: 02.09.2021 - 09:41, Güncelleme: 02.09.2021 - 09:41

GÖLCÜK BELEDİYESİ EVİ YANAN AİLEYE DESTEK VERDİ

 

GÖLCÜK BELEDİYESİ EVİ YANAN AİLEYE DESTEK VERDİ

Gölcük Kavaklı Mahallesi Yavuz caddesinde bulunan Baştanlar apartmanın çatı katında üç gün önce yangın çıktı.
Yangını haber alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Zabıta ekipleri ve Temizlik işleri ekipleri olay yerine gitti.  Haberi alır almaz Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Park Bahçeler müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü olmak üzere anında olay yerine giderek 4 arazöz aracımız ile itfaiyelerimize su takviyesi yaparak yangına müdahale etti. Gölcük Belediyesi ekipleri, yangın sonrası zarar görmüş çatı arasında temizlik çalışmalarını yaptılar. Evi yanan vatandaş Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve ekiplerine teşekkür etti.
Gölcük Kavaklı Mahallesi Yavuz caddesinde bulunan Baştanlar apartmanın çatı katında üç gün önce yangın çıktı.

Yangını haber alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Zabıta ekipleri ve Temizlik işleri ekipleri olay yerine gitti. 

Haberi alır almaz Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Park Bahçeler müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü olmak üzere anında olay yerine giderek 4 arazöz aracımız ile itfaiyelerimize su takviyesi yaparak yangına müdahale etti.

Gölcük Belediyesi ekipleri, yangın sonrası zarar görmüş çatı arasında temizlik çalışmalarını yaptılar. Evi yanan vatandaş Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e ve ekiplerine teşekkür etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.