Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
SİYASET Haber Girişi: 24.08.2021 - 09:56, Güncelleme: 24.08.2021 - 09:56

YENİDEN REFAH’IN YENİ ÇIKARMASI HALIDERE OLDU

 

YENİDEN REFAH’IN YENİ ÇIKARMASI HALIDERE OLDU

Yeniden Refah partisi Gölcük ilçe teşkilatı saha çalışmalarına aralıksız hız kesmeden devam ediyor.
Gerek stant gerekse halk ziyaretleri ile kendini gösteren teşkilat, Stant çalışmalarında gençlerle saha çalışmalarında ilçe başkanı ve yönetimi ile dikkat çekiyor.  Kavaklı, D.dere, Hisareyn , Gölcük merkezden sonra bu seferde teşkilat Halıdere’de sahaya çıktı.    Gençlik kolları başkanı Muhammed Raşit ALTINBAY ;  Halıdere gençliğinin mevcut hükümete dair hiçbir ümidi kalmamış olduğunu gördük. Bizlerde artık alternatif var deyip, Yeniden Refah partimizi,Milli Görüşü ve Fatih ERBAKAN’ı anlattık. Gördük ki gençler en genç genel başkanı sahip olan partimize ve Milli görüşe çok sıcak bakıyorlar. Her geçen gün Ak parti, Mhp ve Sp gençlerinden bize katılımlar artıyor. Genç Refah çalışıyor,kazanıyor ve kazandıracak. Milli Görüş anlayışını Gölcük’te tekrar hakim kılacağız inşallah ifadeleri ile sözlerine son verdi.  İlçe başkanı BAYAZIT ise şu sözleri ekledi; Gençlerimizle, hanımlarımızla, ana kadememizle topyekün hareket halindeyiz. Halkımızın teveccühü bizi çok daha teşvik ediyor. Çöken ekonomiden, bozulan ahlaktan, oluşan kaos ortamından çıkışın tek adresi Yeniden Refah partisi ve Fatih ERBAKAN’DIR bunu  Halıdere’mizde de görmüş bulunduk, diyerek sözlerine son verdi.  
Yeniden Refah partisi Gölcük ilçe teşkilatı saha çalışmalarına aralıksız hız kesmeden devam ediyor.

Gerek stant gerekse halk ziyaretleri ile kendini gösteren teşkilat, Stant çalışmalarında gençlerle saha çalışmalarında ilçe başkanı ve yönetimi ile dikkat çekiyor. 

Kavaklı, D.dere, Hisareyn , Gölcük merkezden sonra bu seferde teşkilat Halıdere’de sahaya çıktı. 

 

Gençlik kolları başkanı Muhammed Raşit ALTINBAY ;  Halıdere gençliğinin mevcut hükümete dair hiçbir ümidi kalmamış olduğunu gördük. Bizlerde artık alternatif var deyip, Yeniden Refah partimizi,Milli Görüşü ve Fatih ERBAKAN’ı anlattık. Gördük ki gençler en genç genel başkanı sahip olan partimize ve Milli görüşe çok sıcak bakıyorlar. Her geçen gün Ak parti, Mhp ve Sp gençlerinden bize katılımlar artıyor. Genç Refah çalışıyor,kazanıyor ve kazandıracak. Milli Görüş anlayışını Gölcük’te tekrar hakim kılacağız inşallah ifadeleri ile sözlerine son verdi. 

İlçe başkanı BAYAZIT ise şu sözleri ekledi; Gençlerimizle, hanımlarımızla, ana kadememizle topyekün hareket halindeyiz. Halkımızın teveccühü bizi çok daha teşvik ediyor. Çöken ekonomiden, bozulan ahlaktan, oluşan kaos ortamından çıkışın tek adresi Yeniden Refah partisi ve Fatih ERBAKAN’DIR bunu  Halıdere’mizde de görmüş bulunduk, diyerek sözlerine son verdi.

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.