Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
GÜNDEM Haber Girişi: 06.09.2021 - 12:11, Güncelleme: 06.09.2021 - 12:11

KOCAELİ İÇİN FIRTINA UYARISI

 

KOCAELİ İÇİN FIRTINA UYARISI

Marmara Bölgesi’nde Kuvvetli Rüzgar ve Fırtınaya Dikkat!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre;   Batı Karadeniz’in batısında, 6 Eylül 2021 (Pazartesi) 06.00 ile 22.00 saatleri arasında rüzgarın,kuzey ve kuzeydoğu (poyraz) yönlerden Marmara'da (İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90km/sa) şeklinde olacağı bildirilmiştir. Meydana gelebilecek; ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.   Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.    KOCAELİ VALİLİĞİ  
Marmara Bölgesi’nde Kuvvetli Rüzgar ve Fırtınaya Dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre;

 

Batı Karadeniz’in batısında, 6 Eylül 2021 (Pazartesi) 06.00 ile 22.00 saatleri arasında rüzgarın,kuzey ve kuzeydoğu (poyraz) yönlerden Marmara'da (İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90km/sa) şeklinde olacağı bildirilmiştir.

Meydana gelebilecek; ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

   KOCAELİ VALİLİĞİ

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.