Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
EPA
SİYASET Haber Girişi: 29.07.2021 - 17:41, Güncelleme: 29.07.2021 - 17:41

YENİDEN REFAH İLÇE BAŞKANI BEYAZIT'DAN COVİD 19 AÇIKLAMASI

 

YENİDEN REFAH İLÇE BAŞKANI BEYAZIT'DAN COVİD 19 AÇIKLAMASI

Yeniden Refah PArtisi İlçe Başkanı Mustafa Beyazıt "Günümüzde toplumumuz korku ile kaos ile algı oyunları ile yönetilir hale geldi. Covid-19 Bulaşıcılığı güçlü olan normal bir griptir. Riski kronik hastalarda olduğu aşikâr olan bir virüsü tüm toplum için korku pompalayarak, toplum mühendisliği için kullanır hale getirilmesi, ne siyasi ne insani ne İslami açıdan anlaşılır kabul edilir bir tarafı yoktur. " dedi.
Beyazıt yaptığı açıklamada şunları söyledi "Normal tıp biliminde 5-8 yıl arasında gerekli çalışmalar denekler işlemler yapıldıktan sonra uygulamaya geçen aşı uygulamaları ne hikmetse Covid-19 sürecinde çok kısa zamanda gerçekleştirildi. O yüzdendir ki partimiz ve genel başkanımız bu yaşanan duruma şüpheli yaklaşmaktadır ve sağlıklı insanlara aşıya hiç gerek yoktur.  İnsanlarımızın kobay, denek olarak kullanılmasına hiçbir vicdan hiçbir makam mevki kabul etmemelidir. Yapılanlar aşı,aşı değil aşı adayıdır. Dolayısıyla yapılan uygulama bizim kanaatimizce suçtur.  Kimsenin milletimizi bir bilinmeze sürüklemeye hakkı yoktur. Her yapılan uygulama da soru işaretleri ortadan kalkması gerekirken soru işaretlerinin artması ortamı daha da güvenilmez hale getirmektedir.  Konunun uzmanları noktasında medyada sadece tek taraflı sunumlar ve fikirler dayatılmaktadır. Hiçbir konuda adil olmayan iktidar bu konuda da adil davranmamaktadır. Tek bir örnek vermek gerekirse; Mehmet Ceyhan her kanalda devamlı konuşturulmakta ama Serhat Fındık ise konuşturulmamaktadır. Aynı haksız durum siyasi açıdan genel başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN’a uygulanmaktadır. Siyasi, ilmi ve daha bir çok konuda mobing, manipülasyon bu dönemde almış başını gitmiş durumdadır.  Dünya Sağlık Örgütü, bir sağlık örgütü gibi değil, bir devlet işletmesi, küresel ticari bir yapı gibi hareket etmekte, insanlarla psikolojik savaş yapmakta ve gücünü insanlar üstünde orantısız olarak uygulamaktadır. Ortada bir girip vardır ve bu Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir silaha çevrilmiş tıbbi hipnoz, sosyal psikolojiye, siyasal algıya dönüştürülmekte ve birçok ekonomik denge tekelleştirilip insanımız fakirleştirilmekte ticaret ve istihdam tek bir alana kaydırılmaktadır.  Bu hastalık üzerinden yapılagelen devasa saldırının tek hekimi ilacı Milli Görüş ve Yeniden Refah Partisi DR. Fatih ERBAKAN’dır. Çünkü bu hakikatleri cesurca tek ifade eden görüş biziz.  Kimse kimseyi kandırmasın, herkes mutsuz ve umutsuzdur. Asıl salgın asıl hastalığımız budur. Yapılanlar insanlığı topluluğumuzu karamsarlığa boğmuştur.  Tam bu aşamada tek umut ışığı vardır;Milli Görüş, Yeniden Refah Partisi DR.Fatih ERBAKAN’DIR.
Yeniden Refah PArtisi İlçe Başkanı Mustafa Beyazıt "Günümüzde toplumumuz korku ile kaos ile algı oyunları ile yönetilir hale geldi. Covid-19 Bulaşıcılığı güçlü olan normal bir griptir. Riski kronik hastalarda olduğu aşikâr olan bir virüsü tüm toplum için korku pompalayarak, toplum mühendisliği için kullanır hale getirilmesi, ne siyasi ne insani ne İslami açıdan anlaşılır kabul edilir bir tarafı yoktur. " dedi.

Beyazıt yaptığı açıklamada şunları söyledi

"Normal tıp biliminde 5-8 yıl arasında gerekli çalışmalar denekler işlemler yapıldıktan sonra uygulamaya geçen aşı uygulamaları ne hikmetse Covid-19 sürecinde çok kısa zamanda gerçekleştirildi. O yüzdendir ki partimiz ve genel başkanımız bu yaşanan duruma şüpheli yaklaşmaktadır ve sağlıklı insanlara aşıya hiç gerek yoktur.  İnsanlarımızın kobay, denek olarak kullanılmasına hiçbir vicdan hiçbir makam mevki kabul etmemelidir. Yapılanlar aşı,aşı değil aşı adayıdır. Dolayısıyla yapılan uygulama bizim kanaatimizce suçtur.

 Kimsenin milletimizi bir bilinmeze sürüklemeye hakkı yoktur. Her yapılan uygulama da soru işaretleri ortadan kalkması gerekirken soru işaretlerinin artması ortamı daha da güvenilmez hale getirmektedir.

 Konunun uzmanları noktasında medyada sadece tek taraflı sunumlar ve fikirler dayatılmaktadır. Hiçbir konuda adil olmayan iktidar bu konuda da adil davranmamaktadır. Tek bir örnek vermek gerekirse; Mehmet Ceyhan her kanalda devamlı konuşturulmakta ama Serhat Fındık ise konuşturulmamaktadır. Aynı haksız durum siyasi açıdan genel başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN’a uygulanmaktadır. Siyasi, ilmi ve daha bir çok konuda mobing, manipülasyon bu dönemde almış başını gitmiş durumdadır.

 Dünya Sağlık Örgütü, bir sağlık örgütü gibi değil, bir devlet işletmesi, küresel ticari bir yapı gibi hareket etmekte, insanlarla psikolojik savaş yapmakta ve gücünü insanlar üstünde orantısız olarak uygulamaktadır. Ortada bir girip vardır ve bu Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir silaha çevrilmiş tıbbi hipnoz, sosyal psikolojiye, siyasal algıya dönüştürülmekte ve birçok ekonomik denge tekelleştirilip insanımız fakirleştirilmekte ticaret ve istihdam tek bir alana kaydırılmaktadır.

 Bu hastalık üzerinden yapılagelen devasa saldırının tek hekimi ilacı Milli Görüş ve Yeniden Refah Partisi DR. Fatih ERBAKAN’dır. Çünkü bu hakikatleri cesurca tek ifade eden görüş biziz. 

Kimse kimseyi kandırmasın, herkes mutsuz ve umutsuzdur. Asıl salgın asıl hastalığımız budur. Yapılanlar insanlığı topluluğumuzu karamsarlığa boğmuştur.

 Tam bu aşamada tek umut ışığı vardır;Milli Görüş, Yeniden Refah Partisi DR.Fatih ERBAKAN’DIR.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yenigolcuk.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.