Haber Detayı
03 Nisan 2021 - Cumartesi 15:41
 
YENİDEN REFAH PARTİSİNDE GENÇLİK HAREKETİ DE HIZ KESMİYOR
Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Teşkilatı Başkanvekili ve Teşkilat Başkanı Yasin Alp, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Doğaner ile birlikte Ulaşlı Mahalle Gençliği ile bir araya geldi.
SİYASET Haberi
YENİDEN REFAH PARTİSİNDE GENÇLİK HAREKETİ DE HIZ KESMİYOR

 Milli Görüş gençliğinin projelerinin ve hedeflerinin değerlendirildiği toplantıya, Yeniden Refah Partisi Ulaşlı Mahalle Temsilcisi Cihat Çam ev sahipliği yaptı.

Doğaner, “En kısa zamanda tüm mahallelerimizde gençlik yapılarını tamamlayacağız”

 

lçe Gençlik Kolları Başkanı Doğaner gerçekleştirdikleri toplantıda yaptığı konuşmasında, “ Refah Partisi 1986 yılında ilk yerel zaferini kazandığı yerlerden olan Ulaşlı da Milli Görüş heyecanı hiçbir zaman sönmedi sönmeyecek. En kısa zamanda tüm mahallelerimizde gençlik yapılarını tamamlayacağız. Ulaşlı bu anlamda en önde mahallelerimizden, kendilerine teşekkür ediyoruz. Önümüzde ki günlerde görevlendirmeleri netleştireceğiz” dedi.

Alp, “Teşkilat Çalışmalarımızda en büyük hassasiyetimiz Gençler ve hanımlardır”

İlçe Başkanvekili-Teşkilat Başkanı Yasin Alp yaptığı açıklamada, “ Milli Görüş her zaman bir gençlik hareketi olmuştur. Türk siyasetinin en Milli ve yerli okulu Milli Görüşün adresi Yeniden Refah partisidir. Siyasette en fazla gençlere yer veren zihniyet Milli Görüş ve Yeniden Refah partisidir. Teşkilat Çalışmalarımızda en büyük hassasiyetimiz Gençler ve hanımlardır” ifadelerine yer verdi.

Çam “Ulaşlı’mız köklü örnekliğini her daim devam ettirecektir”

Ulaşlı Mahalle Temsilcisi Cihat Çam yaptığı açıklamada, “Gençlerimiz teşkilatımızın kalbidir. Onları Ahlak ve Maneviyat ekseninde yetiştirip Devletimize, Milletimize kazandıracağız. Ulaşlı’mız köklü örnekliğini her daim devam ettirecektir. Bugüne kadar gerek Ulaşlı da gerek Gölcük İlçemizde bize desteklerini esirgemeyen gençlerimize, büyüklerimize çok teşekkür ederiz. Yeniden Refah iktidarı milletimizin tüm güzel hasletlerine kavuşturacak yegâne siyasi harekettir. İlçe Teşkilat başkanımıza ve Gençlik kolları başkanımıza gösterdikleri ilgiden teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Teşekkür ettiler

Toplantının sonunda İlçe Başkanvekili-Teşkilat Başkanı Yasin Alp ve ,  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Doğaner,  Mahalle temsilcisi Cihat Çam’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİDEN, REFAH, PARTİSİNDE, GENÇLİK, HAREKETİ, DE, HIZ, KESMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı