Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 11:28
 
RAMAZAN'DA FIRINCI ESNAFI KAZANACAK
Ramazan ayının dolayısı ile Ramazan pidesinin fiyatı belirlenerek ve fırıncılara pide tarifesi dağıtıldı. 370 gram pide 4 lira 740 gram pide ise 8 lira olarak belirlendi.
EKONOMİ Haberi
RAMAZAN'DA FIRINCI ESNAFI KAZANACAK

PİDE 4 İLE 8 TL'YE SATILACAK

Ramazan ayı kapsamında Gölcük Fırıncılar Kooperatif başkanı Murat Dağ öncelikle ramazan pidesinin fiyatlarını belirledikten sonra fırıncılara pide tarifesini dağıttı. Buna göre Ramazan pidesi 370 gram 4 lira 740 gram pide ise 8 lira oldu.

 

FIRINCILARDA KAZANACAK

Askıda ekmek ve pide alamayan vatandaşlar için başlatılan kampanyaya fırıncılarında katıldığını belirleyen Gölcük Fırıncılar Kooperatif başkanı Murat Dağ; “askıda ekmek ve pide devam ederken, Kocaeli Büyük Şehir Belediyemizin başlatmış olduğu önemli bir kampanya var.  Bu kampanya ise Ramazan ayı boyunca evlerine pide alamayan 41 kartlı 20 bin vatandaşlarımız için Belediye tarafından pide dağıtımı yapılacak. Bu kampanyaya katılan fırıncılarımızın camlarına reklam yazısıyla halkımıza bildirilecek. Bu vatandaşlarımıza fiş verilerek ve fiş karşılığında 2 adet pidesini alacaklar. Bu çok önemli bir kampanyadır. Bizde fırıncılar olarak vatandaşlarımıza destek amaçlı olarak bu kampanyaya gönüllü olarak katıldık. Aynı zamanda Ramazan ayı boyunca büfelere verdiğimiz halk ekmeği yanı sıra pide veriyoruz” şeklinde ifade etti.

 

Fahri Haner  

Kaynak: Editör:
Etiketler: RAMAZAN'DA, FIRINCI, ESNAFI, KAZANACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı