Haber Detayı
26 Ocak 2021 - Salı 07:17
 
KOCAELİSPOR DA SÜLEYMAN'IN TRANSFERİNİ MEHMET YAŞAR BİTİRDİ
Spor kamuoyunda büyük sükse yapan Süleyman'ın Kocaelispor'a transferinin perde arkasını Spor41 sitesinde Erdem Övüç'ün kaleme aldı.Övüç haberinde, , Sezon başında takımdan ayrılan Süleyman'ın tekrar takıma kazandırılması için Kocaelispor transfer komitesi başkanı Mehmet Yaşar'ın büyük emek harcadığını yazdı.. Süleyman'ı Göztepe'den gelmeye ikna eden Yaşar'ın,genç oyuncuyu ikna etmek için kendisi ile defalarca görüştüğü belirtildi..
SPOR Haberi
KOCAELİSPOR DA SÜLEYMAN'IN TRANSFERİNİ MEHMET YAŞAR BİTİRDİ

Erdem Övüç'ün, Süleyman'ın transferiyle ilgili haberi şöyle ;

Kocaelispor’un bu sezon özellikle ofans hattındakigenel sorunları dikkate alındığında üçüncü bölgeyi hareketlendirecek bir futbolcuya ihtiyacı olduğu aşikardı. Ciddi paralar harcanarak kurulan takımın 18 maçta attığı gol sayısı sadece 22’ydi ve bu bölgedeki üretimin artması için nokta bir ismin yeşil siyahlılarla anlaşması için harekete geçilmesi şarttı.

MURAT BAŞAK FAKTÖRÜ

Bunun farkında olan Kocaelispor Transfer Komitesi Başkanı Mehmet Yaşar, takımın eski kaptanlarından Murat Soner Başak ile yaklaşık 3hafta kadar önce ilk kez Burak Süleyman ismini konuştular. Murat Soner Başak, Mehmet Yaşar’a “Burak Süleyman şu an aranan kan” dediğinde Mehmet Yaşar ilk başlarda imkansız gibi gördüğü bu transfer için düğmeye bastı ve Burak Süleyman ile ilk resmi teması sağladı.

BİZİM BİR PARÇAMIZ

İlk görüşmede taraflar arasında samimiyet dikkat çekiciydi. Ancak Süleyman, Göztepe’de mutlu olduğunu, İzmir ekibinde her şeyin sistemli bir şekilde ilerlediğini belirterek Yaşar’a teşekkür etti. Son haftalardaki kısır ofans görüntüsü, Mehmet Yaşar’ı bir kez daha harekete geçirdi ve Süleyman ile ikinci kez iletişim kuruldu. Burak Süleyman benzer ifadelere yer verirken “Kocaelispor bizim bir parçamız. İhtiyaç varsa ben de kendi kulübümle görüşürüm” cevabını verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOCAELİSPOR, DA, SÜLEYMAN'IN, TRANSFERİNİ, MEHMET, YAŞAR, BİTİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı