İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
DEPREM !
DEPREM !
ZEREN KALBİNE YENİLDİ
ZEREN KALBİNE YENİLDİ
Haber Detayı
14 Nisan 2014 - Pazartesi 15:47
 
IŞIK 1 ADLİYE İHALESİ 26 MAYIS DA"
Bakan Işık ve beraberindekiler Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret edip tebrik e
GÖLCÜK Haberi
IŞIK 1 ADLİYE İHALESİ 26 MAYIS DA

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret edip tebrik ettiBakan Işık, Gölcük’e Işık saçtı Müjde verdi30 Mart Yerel seçimlerin ardından göreve gelen belediye başkanlarını ziyaret eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Gölcük’te 250 yataklı hastanenin ihalesi yakında netleşecek. Adliye Sarayı’nın ihalesi ise 26 Mayıs’ta yapılacak” dedi


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamlarında ziyaret ederek tebrik etti. Bakan Işık’a bu ziyaretlerinde Vali Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.


Bakan Işık ve beraberindekileri, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı,  başkan yardımcıları, AKP’li belediye meclis üyeleri, AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve partililer kapıda karşıladı.


Gölcük seçimini yaptı ve 30 Mart’ta 3.defa partimizin adayı olarak seçilip herkesin başkanı olarak göreve başladı diyerek konuşmasına başlayan Bakan Işık, “ yeni seçilen Belediye meclis üyeleriyle birlikte belediye başkanımız en güzel şekilde hizmetlerine devam edecek” dedi. Gölcük’te demokratik bir seçim süreci yaşandı diyen Işık, “Mehmet beyin bu ustalık dönemi. Daha önce memur olarak da önemli görevler yapmış. İnanıyorum ki bu dönem memuriyet döneminden ve  iki dönemlik belediye başkanlığının verdiği tecrübe ile daha iyi hizmetler yapacak. Gölcük’ün ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in her zaman yanında olacağız dedi


Bakan Işık” Gölcük’te 250 yataklı hastanenin ihalesi yakında netleşecek. Adliye Sarayı’nın ihalesi 26 Mayıs’ta yapılacak” diyerek müjde verdi. Yaptığımız çalışmalarla çok önemli mesafeler kat ettik diyen Işık, “  Büyükşehir Belediye Başkanımızın Gölcüğe özel bir hassasiyeti var. Önümüzdeki sürecin Gölcüğe ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


OMUZLARIMIZA BÜYÜK BİR YÜK YÜKLENDİ

Türkiye’de olduğu gibi Gölcük’te de güzel bir demokrasi şöleni yaşadık diyerek konuşmasına başlayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,” Bu demokrasi yarışında ipi göğüsleyen yine biz olduk. Gölcük tarihinde bir ilke imza atarak üç dönem başkan seçildik. Ekip ruhuyla, uyumlu bir çalışmayla bu başarıyı elde ettik dedi.  


Omuzlarımıza daha büyük bir yük yüklendi diyen Ellibeş, “ Kocaeli Büyükşehir  Belediye başkanımız hep yanımızda oldu. Bundan sonrada yanımızda olacağını düşünüyoruz. Bugün buraya gelerek nezaket buyurdunuz teşekkür ediyoruz. Seçim beyannamemizde ne varsa 5 yıllık süreçte yapacağız. Yanımızda olacağınızdan her hangi bir tereddüdümüz yok dedi.


Ziyaret içerisinde günün anısına Bakan Işık ve  Belediye Başkanı Ellibeş karşılıklı hediyeleştiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakan, Işık, beraberindekiler, Belediye, Başkanı, Mehmet, Ellibeş’i, makamında,
Yorumlar
Haber Yazılımı