Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 15:25
 
İRŞADİYE MUHTARI KÜLLİYE’YE GİDİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Kasım Perşembe günü, Başkent Ankara’da Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilecek olan, Kasım Ayı Muhtarlar Toplantısına, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde İrşadiye Köyü Muhtarı olarak seçilen, Mehmet Kamış’ı davet etti.
GÜNDEM Haberi
İRŞADİYE MUHTARI KÜLLİYE’YE GİDİYOR

İlçemizin engelli tek muhtarı olan, İrşadiye Köyü Muhtarı Mehmet Kamış’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından davet gelmesi, ilçemizdeki muhtarlar arasında büyük bir mutlulukla karşılandı. 

HABERİ KAYMAKAM VERDİ
İrşadiye Köyü Muhtarı Mehmet Kamış’a bu daveti haber vermek, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’a düştü. Kaymakam Karabulut, beraberinde Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Ormancıoğlu, Gölcük Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral, Gölcük Esnaf Odası Başkanı Necmi Kocaman ile birlikte, İrşadiye Köyü’ne giderek, bu mutlu haberi Muhtar Kamış’a iletti. 
İLÇEMİZİ TEMSİL EDECEK
İlçemizi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde temsil edeceği için, oldukça mutlu ve heyecanlı olan Kamış, bu davetin kendisi ve Gölcük için büyük bir onur olduğunu söyledi.  Kamış aldığı davet üzerine Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek bilgi verdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İRŞADİYE, MUHTARI, KÜLLİYE’YE, GİDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı