Haber Detayı
26 Mart 2021 - Cuma 23:06
 
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDE YENİ BAŞKAN POYRAZ OLDU
İlim yayma Cemiyeti Gölcük Şubesi'nde yapılan genel kurul toplantısında bayrak değişimi yapıldı. Adem Demir başkanlık görevini Dr.Osman Poyraz'a devretti.
GÖLCÜK Haberi
İLİM YAYMA CEMİYETİ'NDE YENİ BAŞKAN POYRAZ OLDU

Pandemi nedeni ile sınırlı sayıda katılım ile yapılan olağan genel kurul toplantısında Adem Demir görevi Dr.Osman Poyraz'a devretti. Eski Başkan Adem Demir toplantı sonrasında yaptığı açıklama  " Kongremize katılan tüm üyelerimize, İYC Genel Merkez Teşkilat koordinatörü Mücahid Günaydın'a kongre divan başkanıSeyfeddin Öztürk hocamıza ve divan üyeleri Hasan Özer ve İbrahim TEKTAŞ'a şükranlarımı sunar, yeni seçilen yönetim kurulumuza başarılar dileriz. Allah utandırmasın inşallah."dedi

İlim Yayma Cemiyeti'nin üyelerinden olan Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ise genel kurul sonrasında "1951 yılından bu yana ilim ve irfan yolunda önemli çalışmalar yapan, üyesi olduğum İlim Yayma Cemiyeti Gölcük Şubesi Olağan Kongresi'ne, AK Parti Gölcük İlçe Başkanımız Sayın Çetin Seymen ile birlikte katıldık.Başarılı hizmetler yaptığına şahit olduğum Sayın Adem Demir ve yönetimine teşekkür ediyor, yeni dönemde başkanlığa seçilen Sayın Dr.Osman Poyraz ve yönetimine de başarılar diliyorum"şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLİM, YAYMA, CEMİYETİ'NDE, YENİ, BAŞKAN, POYRAZ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı