Haber Detayı
15 Kasım 2020 - Pazar 10:55
 
GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ YENİ BAŞHEKİMİ GÖREVE BAŞLADI
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi başhekimlik görevini kısa bir süre vekâletten yürüten Uz. Dr. Sertan Acar, resmi olarak başhekimlik görevine başladı.
SAĞLIK Haberi
GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİ YENİ BAŞHEKİMİ GÖREVE BAŞLADI

UZ. DR. SERTAN ACAR Kimdir
Kocaeli'nin İzmit ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli'nde (İzmit Lisesi) tamamladı. Üniversite eğitimini 1996 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ve Uzmanlık eğitimini 2010 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı oldu. 2020 yılında da Anadolu Üniversitesi A.Ö Fakültesinde Sağlık Yönetimi Bölümü’nü tamamladı.
Hakkâri Çukurca Merkez Sağlık Ocağında Sağlık Grup Başkanı olarak görev yaptı. Sakarya Hendek Devlet Hastanesi ve Karamürsel Devlet Hastanesi’nde Anestezi uzmanı olarak çalıştı. Daha sonra, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcısı görev yaptı. Ayrıca bilimsel çalışmalarda Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Klinik dal birincilik ödülü, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği Bilgi Yarışması Klinik dal beşincilik ödülü almış olup, Rejyonel Anestezi Derneği Sözlü Bildiri Yarışması birinci olmuştur.
9 Kasım 2020 tarihinden itibaren Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görevine devam etmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.
Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK, NECATİ, ÇELİK, DEVLET, HASTANESİ, YENİ, BAŞHEKİMİ, GÖREVE, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı