Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 18:30
 
DEĞİRMENDERESPOR SEZONU AÇTI
Bölgesel Amatör (Bal) liginde İlçemizi temsil edecek olan Değirmenderespor top başı yaparak idmanlara başladı.
SPOR Haberi
DEĞİRMENDERESPOR SEZONU AÇTI

Bölgesel Amatör (Bal) liginde İlçemizi temsil edecek olan Değirmenderespor kendi sahasında teknik heyet ve futbolcuların toplanması ve büyük bir katılımla sezon hazırlıklarına başladılar. Bölgesel Amatör (BAL) liginde mücadele verecek olan Değirmenderespor ilk idmanına çıkarken idman öncesinde Kulüp Başkanı Severcan Kara ve yönetimi ile birlikte Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer siyasi parti ilçe Başkan ve yöneticilerin yanı sıra futbol severler katıldılar.

 

Kaymakam Karabulut hayırlı olsun dedi

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut “2020-2021 sezonu 17 Nisan’da başlıyor İlçemiz adına Bal liginde ilk mücadeleyi verecek olan siz Değirmenderespor’a başarılar diliyorum, ligde kazasız belasız bir lig geçirmenizi diliyorum” dedi.

 

Kazasız belasız bir lig diliyorum

Daha sonra Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer idmanda Teknik Heyet ve futbolculara idman öncesinde şunları dile getirdi Sezer “2020-2021 ligi hepimize hayırlı olsun yeni saha yeni bir lig, bu ligde tüm teknik heyeti yöneticileri ve futbolcularımıza kazasız belasız bir lig diliyorum hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Teşekkür etti

Değirmenderespor lig hazırlıklarına başlarken ilk idmana çıktılar, idmana katılan başta kulüp Başkanı Severcan Kara ve yönetimi takıma destek olan herkese tek tek teşekkür etti.

 Değirmenderespor Teknik heyeti

Teknik Direktör Metin Peken yardımcıları ise Osman Kaba, Salih Arslan'dan oluşurken kulüp  Masörü Gökhan Polat, Malzemeci Engin Doğan  olarak belirlenip sezona başladılar.

 

 Değirmenderespor’un kadrosu

Kaptan Sezgin Bektaş, İbrahim Gürel, İlker Acar, Yusuf Duru, Çağatay Güner, Oğulcan Demir, Hamza Uzuner, Tolunay Bekçi, Ali Aldırmaz, Emirhan Koç, Yakup Karabulut, Kerem Tokgöz, Murat Yıldız.

 

Yeni transferler

Mustafa Can Cap, Emre Kürküt, Ahmet Yıldırım, Ahmet Demirbaş, Gökalp Çakan, Abdulsamet Öngürer, Faruk Bahar, Hasan Can Katılmış, Bedirhan Bahar, Mehmet Kaymak

Denenmeye gelen futbolcular
Mert Kuzu, Galip, Tayyip, Mustafa, Erkan Develi denenmek üzere idmanlara çıktılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEĞİRMENDERESPOR, SEZONU, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı