Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 12:56
 
Büyükoğlu Tatil Yapmadı !
CHP Gölcük Belediye Başkanlığı için sekiz ay öncesinden yola koyulan Fahrettin BÜYÜKOĞLU, Ramazan Bayramı süresince de çalışmalarıba devam etti.
ASAYİŞ Haberi
Büyükoğlu Tatil Yapmadı !

Bayramın birinci günü Kongre Sarayı’ndaki kent bayramlaşmasında Gölcük Halkı ile bir araya gelen BÜYÜKOĞLU ve ekibi, Değirmendere CHP Temsilciliği’nde ve Gölcük CHP İlçe binasındaki bayramlşmalarda da yerini aldı.

Resmibayram buluşmalarının dışında bayramı boş geçirmeyen BÜYÜKOĞLU ve ekibi, bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerini de parti büyüklerini evlerinde ziyaret ederek değerlendirdi.

Ağaçtan düştüğü için kaburgaları kırılan Hisareyn’den Fuat AYDIN, önemli bir operasyon geçirdiği için tedavisi evde süren Topçular Mahallesi’nden Hacıbey YILDIZ, rahatsızlığı devam eden Merkez Mahallesi’nden Ali Rıza BÜCÜR, uzun süredir yataktan çıkamayacak derecede hasta  olan Yeni Mahalle’den Mustafa OKTAY ve Piyalepaşa Muhtarı Hüseyin Gencer’in babası Kazım GENCER  evlerinde ziyaret edildi. Hastalar ve aileleriyle siyaset dışı baklavalı ve çikolatalı sohbetler yapıldı.

Eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa SİRMEN’i iş yerinde, Hisareyn eski Belediye Başkanı Feridun KORKMAZ’ı da evinde ziyaret eden BÜYÜKOĞLU ve arkadaşları, bayramda da Sosyal Demokrat Gölcük Belediyesi yolunda çalışmaları sürdürdüler.


Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gölcük, Belediye, Başkanlığı, için, sekiz, ay, öncesinden, yola, koyulan, F
Yorumlar
Haber Yazılımı