Haber Detayı
05 Mart 2021 - Cuma 10:04
 
BAŞKAN SEZER ''BAŞARILAR DEĞİRMENDERESPOR''
Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Değirmenderespor’un sezon açılışına katıldı ve başarı dileklerini iletti.
SPOR Haberi
BAŞKAN SEZER ''BAŞARILAR DEĞİRMENDERESPOR''

Kocaeli Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak, 17 Nisan 2021’de başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig’de Gölcük’ü temsil edecek Değirmenderespor, Gölcük Belediyesi tarafından UEFA standartlarında yenilenen Değirmendere Stadı’nda, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Değirmenderespor Kulüp Başkanı Severcan Kara, kulüp yöneticileri ve Değirmenderespor’a gönül verenlerin katılımıyla sezon açılışını yaptı.

PIRIL PIRIL BİR SAHADA MAÇLARINI OYNAYACAKLAR

Başkan Sezer sezon açılışında yaptığı açıklamada: Değirmenederespor’un, Kocaeli Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak, 17 Nisan 2021’de başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig’de ilçemizi temsil edecek olması, kentimizin spor alanındaki gelişiminde önemli bir durumdur. Değirmenderespor’a destek olarak, maçlarını oynayacakları stadı, A’dan Z’ye UEFA standartlarında yeniledik. Pırıl pırıl bir saha da maçlarını oynayacaklar. Ben ilçemizin güzide ve köklü kulüplerinden olan Değirmenderespor’a yeni sezonda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, SEZER, ''BAŞARILAR, DEĞİRMENDERESPOR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı