Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 21:16
 
AGD'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
İlçemizde aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Gençlik Derneği Gölcük Temsilciliğinde görev değişimi yaşandı.
- Haberi
AGD'DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Bir süredir ilçe başkanı olarak görevine devam eden Muharrem Güleç, görevini Ferhat Bozkurt'a devretti. Öte yandan derneğin sosyal medya hesabından yapılan açıklama ise şöyle: "AGD Gölcük Temsilciliği – Anadolu Gençlik Derneği Başkanlığı görevini yürüten Muharrem Güleç, görevini Ferhat Bozkurt'a devretti.Muharrem Güleç başkanımıza yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Ferhat Bozkurt'a yeni görevinde muvaffakiyetler dileriz."

Ferhat Bozkurt kimdir?

1993 yılında Gölcük'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ne kaydoldu.Mezuniyeti sonrası bir müddet Din Kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmenliği görevinde bulundu. 2016 yılında imam-hatip olarak Bolu'nun Mudurnu ilçesine atanan Bozkurt, 2019 yılı Ağustos ayında Gölcük-Hasaneyn Camii'ne görevlendirildi. 

Genç yaşlardan itibaren Anadolu Gençlik Derneği Gölcük Temsilciliğinde çeşitli çalışmalara imza attı. Dernek bünyesinde, ilçe yönetim kurulu üyeliği, liseler komisyon başkanlığı ve teşkilat başkanlığı yaptı. bir çok talebe faaliyetini organize eden Bozkurt, evli ve iki çocuk babasıdır.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: AGD'DE, GÖREV, DEĞİŞİKLİĞİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı