Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Yalnızlığınız nihayete eriyor. Yeni bir ilişkinin sinyallerine kendinizi kapatmadığınız sürece, mutlu günler sizin için uzakta olmayabilir. Mutluluğa hazır olun.
Boğa
Ailenizle gergin bir gün geçiriyor olabilirsiniz. Kararlı duruşunuz karşısında sert tepkiler alabilirsiniz. Sakin kalıp düşündüğünüzde hayat sizi doğru yola yönlendirecektir. Korkmayın.
İkizler
Bugün biraz kendinize zaman ayırmak istiyor olabilirsiniz. Bu en doğal hakkınız olduğu gibi hayatınızdaki diğer insanları da ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Zamanınızı doğru yönettiğiniz sürece çevreniz ile vakit geçirmek mutluluğunuzu arttırabilir. 
Yengeç
Maddi açıdan oldukça verimli bir gün. Aldığınız kararların doğruluğunu gördükçe yeni adımlar atmak için kendinizde cesaret bulabilirsiniz. Duygusal düşünmekten ziyade mantıklı düşünürseniz işler sizin için daha da iyi olabilir.
Aslan
Geçmişte yaşanan kötü şeyleri düzeltmek ve onlardan özgürleşmek istiyor olabilirsiniz. Kabullenip, üzerinde düşündüğünüzde kendinizi çok daha özgür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Kendinizi özgür kılın.
Başak
Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızdan haber aldığınız bir gün olabilir. Geçmiş güzel günleri anmak ve anılara yenilerini eklemek için düzenleyeceğiniz görüşmeler size iyi gelebilir. Dostluğun önemini hissettiğiniz bir gün olabilir.
Terazi
Geçmişte sizi kıran, üzen insanlardan iletişim kurma istekleriyle karşılaşabilirsiniz. Farkındalık kazanmış insanlardan alacağınız birkaç özür mesajı olabilir. Hayat sizi bu konuda ödüllendiriyor, keyfini sürün.
Akrep
Maddi konularda bir süredir duymayı beklediğiniz güzel haberler için oldukça ideal bir gün. Alacağınız bu haberler size hem maddi, hem manevi yönde iyi gelebilir. Günü güzel gelişmelerle değerlendirin.
Yay
Bu aralar kafanız biraz dağınık olabilir. Bu durum siz fark etmeseniz de iş hayatınızı etkileyebilir. Durumu fark ettikten sonra odağınızı kendi hayatınıza çevirmek size iyi gelebilir. Kendinizi zaman ayırın.
Oğlak
Aileniz ile aranızda bir takım soğukluklar olabilir ve konuşmamak için direnebilirsiniz. Aileniz için kendinizden ödün vermek sizi eksiltmez, buzları eritmek için harekete geçin.
Kova
Duygusal olarak kararsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Bu kararsızlık, iletişim konusunda size bazı sorunlar çıkartabilir. Kendinize zaman ayırarak bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. İletişimlerinizde açık ve net olun. 
Balık
Kariyerinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınızı yönetirken sakin kalmanız yenilerinin ortaya çıkmasını engelleyecektir. Sıkı çalışarak üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir problem yok, kendinize güvenin!
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.