Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
fin yapı
medar
artwood
SAĞLIK Haber Girişi: 07.09.2021 - 10:32, Güncelleme: 07.09.2021 - 10:32

PEHLEVAN ''COVİD-19 NEDENİYLE ÖLÜMLER YÜKSELDİ''

 

PEHLEVAN ''COVİD-19 NEDENİYLE ÖLÜMLER YÜKSELDİ''

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan aşı olmayanları ve velileri uyardı.
Pehlevan “Maalesef covid 19 nedeniyle ölümler yüksek. En güçlü silahımız aşı. Çünkü hasta olanların, hastaneye, yoğun bakımlara yatanların, maalesef hayatını kaybedenlerin çoğu aşı olmamış veya aşıları tamamlanmamış vatandaşlarımız. O zaman vakit geçirmeden aşımızı mutlaka olalım. 2. doz veya 3. doz aşımız geldiyse mutlaka yaptıralım. Unutmayalım tedbirlerle aşı olmak korunmak için çok iyi bir yol, aşı dozlarını tamamlamaksa en iyi yoldur”dedi. ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞINI KORUYALIM Pehlevan “Covid 19 dan korunmanın en iyi yolu, tedbirlere uyarak aşı olmaktır. Değerli veliler aşı olarak hem kendimizi hem de çocuklarımızı koruyabiliriz, 12 yaş üstü gençlerimiz artık aşı olabiliyor. Aşı olalım hem sağlığımızı koruyalım hemde eğitimimizin covid 19 nedeniyle kesintiye uğramasına izin vermeyelim. Bu eğitim yılında sağlıklı, başarılı ve kesintisiz  bir eğitim diliyorum”dedi.
Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan aşı olmayanları ve velileri uyardı.

Pehlevan “Maalesef covid 19 nedeniyle ölümler yüksek. En güçlü silahımız aşı. Çünkü hasta olanların, hastaneye, yoğun bakımlara yatanların, maalesef hayatını kaybedenlerin çoğu aşı olmamış veya aşıları tamamlanmamış vatandaşlarımız. O zaman vakit geçirmeden aşımızı mutlaka olalım. 2. doz veya 3. doz aşımız geldiyse mutlaka yaptıralım. Unutmayalım tedbirlerle aşı olmak korunmak için çok iyi bir yol, aşı dozlarını tamamlamaksa en iyi yoldur”dedi.

ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞINI KORUYALIM
Pehlevan “Covid 19 dan korunmanın en iyi yolu, tedbirlere uyarak aşı olmaktır. Değerli veliler aşı olarak hem kendimizi hem de çocuklarımızı koruyabiliriz, 12 yaş üstü gençlerimiz artık aşı olabiliyor. Aşı olalım hem sağlığımızı koruyalım hemde eğitimimizin covid 19 nedeniyle kesintiye uğramasına izin vermeyelim. Bu eğitim yılında sağlıklı, başarılı ve kesintisiz  bir eğitim diliyorum”dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.