Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 15:27
 
SEYMEN ''ÇEVRE YEŞİLLENSİN ÇOCUKLAR ŞENLENSİN''
Haftalık toplantısında açıklama yapan AK Parti ilçe başkanı Çetin Seymen “Kadın Kollarımızın düzenlemiş olduğu Çevre yeşillensin çocuklar şenlensin sloganıyla gelecek nesillerimize daha yeşil bir Türkiye bırakabilmek için İpekyolu parkına meyve fidanlarımızın diktik”dedi.
SİYASET Haberi
SEYMEN ''ÇEVRE YEŞİLLENSİN ÇOCUKLAR ŞENLENSİN''

Haftalık toplantısında açıklama yapan AK Parti ilçe başkanı Çetin Seymen “Geçtiğimiz hafta Suriye’de Zeytin Dalı Harekat bölgesinde PKK/YPG terör örgütünün hain saldırısında şehit olan iki kahraman Mehmetçiğimize ve Konya'da eğitim uçuşu sırasında kaza yapan Türk Yıldızları'na ait NF-5 tipi uçakta şehit olan kahraman pilotumuza Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Sınırlarımızda kurulmaya çalışılan terör koridoruna müsaade etmemek için gerekirse kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. Şanlı Türk ordusu teröristlerin ve hainlerin hayallerini suya düşürmeye devam edecek.

DİKTATÖR BENZETMESİ AKLA HAYALE SIGMIYOR
Başkan Seymen “Gün geçmiyor ki bir mesnetsizliğe şahit olmayalım. Bunun son örneği de Avrupa’nın çöküşte olan ülkesi İtalya’dan geldi. Atanmış İtalya Başbakanı Draghi bir açıklamasında liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza diktatör diyerek zihniyle dili arasında herhangi bir bağlantı olmadığını ispatlamış oldu. Bir atanmışın, halkın yüzde 52’sinin oyunu alarak Devletinin başında görev yapan, demokrasinin örneği olan seçilmiş Cumhurbaşkanımıza diktatör benzetmesi akla hayale sığmıyor. 1994 Belediye seçimleri 2002’den bu yana girdiği bütün seçim ve referandumları kazanmış, demokrasinin tecellisinin ülkemizdeki en somut örneklerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan’a diktatör demek Draghi’nin beyninde çalışan hücre sayısının azaldığının işaretidir. Kendisine tedavi öneriyor, acil şifalar diliyorum. Aklı başında olan hiç kimse Recep Tayyip Erdoğan’ın demokrasi anlayışına dil uzatmaz.

DAHA YEŞİL TÜRKİYE BIRAKACAĞIZ
Geride bıraktığımız hafta İlçe Teşkilatımızla yine gündemi yoğun geçirdik. Kadın Kollarımızın düzenlemiş olduğu Çevre yeşillensin çocuklar şenlensin sloganıyla gelecek nesillerimize daha yeşil bir Türkiye bırakabilmek için İpekyolu parkına meyve fidanlarımızın dikimini gerçekleştirdik. Programa Belediye Başkan Yardımcımız  Fikret Ormancıoğlu, Kadın Kolları İlçe Başkanımız  Saime Yelken ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Tarık Karayel ve yönetimi ve İpekyolu mahalle teşkilatımız katılım sağladılar. Ayrıca İlçe yöneticilerimiz ile birlikte Polis Teşkilatımızın kuruluşunun yıl dönümü dolayısıyla Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kavaklı Narkotik Şubesi, Gölcük Merkez Karakolu ve Değirmendere Karakolu’na ziyaretler gerçekleştirdik. Bu vesileyle Ülkemizin her bir köşesinde başarılı çalışmalar yürüten, gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan tüm emniyet mensuplarımızın polis haftasını kutluyorum. Bu cennet vatan uğruna can vermiş bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

BEREKET VE BOLLUKLA GEÇSİN
2021 yılının Nisan ayında başı rahmet ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı geldi. Bereket, bolluk ve yardımlaşmanın doruğa ulaştığı bu kutlu ayda, sabır ve huşu içinde tutulan oruçlarımızın ve yapılan tüm ibadetlerimizin Cenab-ı Allah tarafından kabul edilmesini niyaz ediyor, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini bulunduran Ramazan Ayının ilçemize, ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Hoş geldin ya şehri ramazan” şeklinde ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, ''ÇEVRE, YEŞİLLENSİN, ÇOCUKLAR, ŞENLENSİN'',
Yorumlar
Haber Yazılımı