Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 13:11
 
SEYMEN 'BELEDİYE BAŞKANIMIZ İŞÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ'
AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen gündemi değerlendirdi. Başkan Seymen “ Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer Gölcük Belediyesi iştiraki GÖLAŞ şirketinde çalışan 439 personeli kapsayan toplu iş sözleşmesini Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi ile imzaladılar. İşçilerin yüzünü güldüren Belediye Başkanımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”dedi.
ASAYİŞ Haberi
SEYMEN 'BELEDİYE  BAŞKANIMIZ İŞÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ'

AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen gündemi değerlendirdi.

1 MART ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM
Başkan Seymen “1 Mart 1958’de gerçekleşen ve Türk denizcilik tarihindeki en büyük deniz kazalarından birisi olan Üsküdar Vapuru faciasının üzerinden 63 yıl geçmesine rağmen acısı ilk günkü gibi yüreğimizde duruyor. Kazada hayatını kaybeden hemşerilerimizi rahmet, saygı ve özlemle anıyorum. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah. 28 Şubat tarihinin de ülkemizde travmatik hafıza kaydı var. Tarihimizde daima kara bir leke olarak hatırlanacak 28 Şubat postmodern darbesini unutmadık unutturmayacağız” dedi.

HEDEFİMİZDEN HİÇBİRŞEY DÖNDÜREMEZ
Başkan Seymen “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizin desteğiyle sürdürdüğümüz güçlü ve büyük Türkiye idealimizin gerçekleşmesini hiçbir beşeri güç engelleyemeyecektir. Çürümüş darbe zihniyeti en az bin yıllık süreyle kanalizasyona karışmıştır. Millete Hizmet yolunda emin adamlarla ilerliyoruz. Yurdumuzun dört bir tarafını, gönül bağı ile sardığımız gibi tünel ve yollarımızla da mesafeleri kısaltıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği 2 bin 71 metrelik Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli Ülkemize ve Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Yüce milletin teveccühü ile göreve geldiğimiz günden beri cennet vatanımıza eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Bu eserler Büyük Türkiye’nin yapı taşlarıdır. Büyük Türkiye vizyonunun emareleridir. Sayın Cumhurbaşkanı’ mızın ifade ettiği gibi ‘’Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle, bugüne kadar girdiğimiz her mücadeleden olduğu gibi şu anda yürüttüğümüz tarihi mücadeleden de zaferle çıkacağız.’’ Darbe girişimleri, kaos planları, kirli oyunlar bizi Büyük Türkiye hedeflerimizden alıkoyamayacak”dedi. 

BELEDİYE  BAŞKANIMIZ İŞÇİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
Başkan Seymen “Geçtiğimiz hafta Belediye Başkanımız  Ali yıldırım Sezer Gölcük Belediyesi iştiraki GÖLAŞ şirketinde çalışan 439 personeli kapsayan toplu iş sözleşmesini Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi ile imzaladılar. Buna göre evli, çocuklu ve sahada çalışan bir işçinin aylık ücreti giydirilmiş olarak 4409,00 TL oldu. İşçilerin yüzünü güldüren Belediye Başkanımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ak Parti Belediyeleri işçilerini hiçbir zaman mağdur etmemiştir, etmeyecektir”dedi.

TEŞKİLATLARIMIZ ÇALIŞIYOR

Başkan Sezer “Gölcük Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Gölcük Belediyesi Meclis Üyemiz Baki Özdemir’in aday olduğu Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Kongresi’ne katıldık. Başkan seçilen  Baki Özdemir ve yönetimini tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin çalışmalarında başarılar diliyorum. İlçe Teşkilatımızda mahalle yapılanmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Deniz Evler ve Değirmendere Cumhuriyet Mahallelerimizin Başkanlarını atadık ve yönetim kurullarını oluşturduk. Mahallelerimize ve İlçelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Ak Parti Gölcük İlçe Teşkilatı her an seçim olacakmış gibi hazırdır ve çalışmalarına devam etmektedir. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatçılık anlayışında seçimden seçime değil her gün vatandaşlarının yanında olmak vardır. Bizler de bu anlayışı şehir şehir, ilçe ilçe, mahalle mahalle devam ettirmenin gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer hemşerilerimi selamlıyor, hayırlı, bereketli haftalar diliyorum”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYMEN, 'BELEDİYE, , BAŞKANIMIZ, İŞÇİNİN, YÜZÜNÜ, GÜLDÜRDÜ',
Yorumlar
Haber Yazılımı