Haber Detayı
17 Nisan 2021 - Cumartesi 09:39
 
ŞENTÜRK ''BAŞARI EKİP İŞİDİR''
Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk ve yönetimi Kaymakam Cengiz Karabulut’u ziyaret ederek Dr. Şentürk’ün almış olduğu , DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği’nin “2021 Yılı EN’leri ödülünü kaymakam Karabulut’a sundular.
GÜNDEM Haberi
ŞENTÜRK ''BAŞARI EKİP İŞİDİR''

Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Mert ve yönetimi kurulu üyeleri Bilge Ergen Saral, Bekir Tülü, Zekeriya Tiryaki Kaymakam Cengiz Karabulut’u ziyaret ederek Dr. Şentürk’ün almış olduğu, DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği’nin “2021 Yılı EN’leri ödülünü kaymakam Karabulut’a  sundular. 

DBMD’DEN EN’LER ÖDÜLÜ
Gölcük Kent Konseyi Başkanı ve Kocaeli Yerel Kültür Platformu Başkanı olarak birçok projeye imza atmış olan Dr. Metin Şentürk, DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği’nin 2021 yılı EN’leri ödülünü aldı. İstanbul Çırağan Sarayı Mabeyn salonunda, 29 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilen  ödül töreninde ödülünü aldı. Farklı alanlardaki sanat, spor ve iş dünyasından çeşitli isimlerden oluşan EN’lerden biri de böylece Gölcük’ten çıkmış oldu.

BAŞARI EKİP İŞİDİR
2021’in EN’lerine layık görülmesini sürpriz ve Gölcük adına sevindirici olduğunu belirten Dr. Metin Şentürk: “Hizmet aşkıyla yürüttüğümüz çeşitli projeler ve çalışmalarımızın bu şekilde takdire şayan görülmesi Kocaeli ve Gölcük’ümüz adına bizleri de oldukça mutlu etmiştir. Başarı ekip işidir, ben bu ödülü ilk günden bugüne fedakârca çalışan Gölcük Kent Konseyi’ndeki çalışma arkadaşlarım, bizleri her zaman destekleyen Değerli Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer ve Kaymakamımız Cengiz Karabulut  adına kabul ettim. Aynı zamanda; Kocaeli Yerel Kültür Platformu’ndaki çalışma arkadaşlarıma, Kadın Kollarımıza ve Yerel Kültür Dernek Başkanlarıma da bu ödüle vesile olacak çalışmalar içinde oldukları için teşekkürlerimi sunarım” dedi.

KAYMAKAM TEBRİK ETTİ
Kaymakam Cengiz Karabulut “Gölcük Kent Konseyi Başkanı ve Kocaeli Yerel Kültür Platformu Başkanı olarak birçok projeye imza atmış olan Dr. Metin Şentürk, DBMD Dünya Basın Mensupları Derneği’nin 2021 yılı EN’leri ödülünü aldı. İlçem Adına Şentürk’ü tebrik ediyorum”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞENTÜRK, ''BAŞARI, EKİP, İŞİDİR'',
Yorumlar
Haber Yazılımı