Haber Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 07:29
 
Pileli Etek ile Zarif Olun
Pileli etek günümüzde düz veya çan eteklere kıyasla daha çok tercih edilen etek modelidir. Çoğu mekâna giderken kullanabileceğiniz sade ve şık bir görünümde gözükmenizi sağlayacaktır.
Yaşam Haberi
Pileli Etek ile Zarif Olun

Pileli etek günümüzde düz veya çan eteklere kıyasla daha çok tercih edilen etek modelidir. Çoğu mekâna giderken kullanabileceğiniz sade ve şık bir görünümde gözükmenizi sağlayacaktır. Dolaplarınızın olmazsa olmazı bir parça haline gelecektir. Çok çeşitte kumaş ve desende üretimi bulunmaktadır.  Süet, deri, kadife ve polyester kumaşlara sahiptir. Görünüşünün yanı sıra her bütçeye uygun fiyatla sunulmaktadır.

Her mevsimde giyime uygun olmasına rağmen ilkbahar ve yaz mevsimlerinde polyester kumaşı tercih edilerek kullanılmaktadır. Kış ve son bahar mevsiminde ise deri, süet ve kadife yoğun talep görmektedir. Çoğunun üretimi lastikli olmakla beraber standarttır. Lastikli olanların kullanımı oldukça sıktır. Rahatlık açısından kaçınılmaz bir parçadır. Fermuarlı modelleri ise 36-54 beden arasıdır.  

Pileli Etek Kombineleri

Pileli etek kombineleri için söylenebilecek en önemli şeylerden biri uzun boylu iseniz kesinlikle kullanmaktan kalmamanız gereken bir model olduğunu söylemektir. Uzun boylu olmanızın en büyük avantajı ise pileli etek altına spor veya topuklu ayakkabı giyme tercihi size kalmıştır. Eğer boyunuz kısa ise kesinlikle topuklu ayakkabı tercih etmelisiniz. Bu hem eteğinizi daha öne çıkaracak hem de boyunuzu daha uzun gösterecektir.  

Özel davet ve gündelik kullanıma uygun bir etektir. Pileli etekte öne çıkan vücut hattı beliniz olacaktır. Basenleri olan bayanların da basenlerini gizler ve olduğundan küçük gösterir. Bu yüzden her beden ölçüsüne sahip bayana pileli etek kullanımını tavsiye ederiz. Siz de bedeninize uygun pileli etek satın almak isterseniz https://www.dilvin.com.tr/pileli-etek-modelleri sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Pileli, Etek, ile, Zarif, Olun,
Yorumlar
Haber Yazılımı