Haber Detayı
15 Nisan 2021 - Perşembe 09:25
 
LÜTFÜ YILMAZ EMEKLİ OLDU
Gölcük Kaymakamlığı Yazı işleri müdürü Lütfü Yılmaz emekli oldu.
GÖLCÜK Haberi
LÜTFÜ YILMAZ EMEKLİ OLDU

Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Lütfü Yılmaz 15 Nisan itibariyle emekli oldu. Yılmaz ". 40 Yılı aşkın kamu görevimden 15 Nisan 2021 tarihi itibariyle emekli olmaya karar verdim. Yaklaşık 30 yılını ilçemizde ifa ettiğim kamu hizmetim süresinde ; 11 Mülki İdare Amirleri ve 4 Belediye Başkanımla çalıştım. 
     Kamu görevim süresince insanı merkeze koyan bir anlayış sergilemeye ve empati yapmaya büyük özen göstererek hizmet etmeye gayret ettim.
    Birlikte çalışma şerefine nail olduğum Mülki İdare Amirlerimin hepsi Devlet büyüklerimiz olarak ufkuma çok değerli deneyimleri ile büyük katkılar sağladılar. 
    Ahirete intikal eden Kaymakamlarıma ALLAH dan rahmet, Emekli olanlara sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. 
    Halan bu şerefli görevi sürdüren başta ilçe Kaymakamım Cengiz KARABULUT Beyfendi olmak üzere, Zatialilerine sağlık ve mutluluk dileğiyle saygılarımı sunuyorum. 
Belediye Baskanlarıma .Ali Yıldırım SEZER beyfendi şahsında selam ve saygılarımı sunuyorum. 
    İlçemizde görev yaptığım süreçte birlikte çalıştığım kurum Amirlerime, Sivil toplum kuruluşu ve Siyasi partilerimizi çok değerli Başkan ve Yöneticilerine, Kent Konseyi Başkan ve genel sekreterine, Muhtarlarımıza, Yerel görsel ve Yazılı basınımızın imtiyaz sahipleri ve her kademedeki görevlilerine, Kaymakamlıkta birlikte görev yaptığım Çok kıymetli mesai arkadaşlarıma, İlçemizin hayırsever iş insanlarına ve hizmet etmekten büyük onur duyduğum İlçemiz Halkına Sevgi, Saygı ve Şükranlarımı sunuyorum.
    Başta Covid salgını olmak üzere, Yüce Rabbimden  Ülkemizi ve insanlığı tüm musibetlerden koruması dileğiyle. .. 
    Hakkınızı helal edin. Varsa hakkım benden taraf herkese helal olsun. Hoş kalın Hoşça kalın. ..

Kaynak: Editör:
Etiketler: LÜTFÜ, YILMAZ, EMEKLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı