Haber Detayı
03 Mayıs 2017 - Çarşamba 18:52
 
KÜLTÜRLERİNİ TANITACAKLAR
Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Kadın Kolları, yapılacak çalışmaları görüşmek amacıyla dün sabah platform binasında aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.
Kültür Haberi
KÜLTÜRLERİNİ TANITACAKLAR

Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Kadın Kolları, dün sabah platform binasında, yapılacak çalışmaları görüşmek amacıyla aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Kadın Kolları Başkanı Ayşe Denlikol, yönetimi ve kadın kolları üyeleri katılım gösterdi. Kahvaltılı yapılan toplantıda konuşan Başkan Ayşe Denlikol, “Bugün yapmış olduğumuz toplantımızla birlikte aylık olağan toplantılarımızı başlatmış bulunuyoruz. Her ay yapacağımız toplantılarda yapacağımız ve yapmayı planladığımız etkinlikler hakkında birbirimizle görüş alışverişinde bulunacağız” dedi.

“Önümüzdeki dönem çalışmalarını da görüşeceğiz”

Başkan Denlikol, açıklamasının devamında “Bilindiği gibi Gölcük Kent Konseyi, 12 – 13 – 14 Mayıs tarihleri arasında bahar şenliği etkinliği yapacak. Bizler de derneklerimizi temsilen orada stand açabiliriz. Bu standlarda hem temsil ettiğimiz illeri hem de kendi kültürümüzü tanıtma imkanı bulabileceğiz. Bu konuda görüşleri olan arkadaşlarımızı dinleyerek onların fikirleri ile daha iyi bir çalışma yapabileceğiz. Bahar şenliğinin yanı sıra, toplantımızın devamında önümüzdeki aylarda ve özellikle Ramazan Bayramı sonrasında yapacağımız veya yapmayı planladığımız etkinlikleri birbirimizle paylaşıp son kararlarımızı da vereceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÜLTÜRLERİNİ, TANITACAKLAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı