Haber Detayı
28 Mart 2021 - Pazar 18:48
 
KAVAKLI SAHİLİ İÇİN İLK BÜYÜK ADIM ATILDI
Kavaklı sahilinin çehresini değiştirecek proje kapsamında sahil yolunun deniz tarafında asfalt serimi yapıldı. Projenin tamamlanması ile birlikte Kavaklı sahili çift şerit olarak hizmet verecek ve trafik ile parklanma sorunu ortadan kalkacak.. Çalışmaları inceleyen Başkan Sezer, " Kavaklı Sahil Yolu Yol Genişletme Projesi de bu yaz tamamlandığında, trafik ve parklanma sorunu ortadan kalkacak,yolun aydınlatması ile ışıl ışıl olacak"dedi.
GÖLCÜK Haberi
KAVAKLI SAHİLİ İÇİN İLK BÜYÜK ADIM ATILDI

Kavaklı sahilinin çehresini değiştirerek sahile canlılık getirecek proje kapsamnında bugün sahil yolunun asfalt döküm işlemi yapıldı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ,projenin tamamlanmasıyla birlikte Kavaklı sahilinin canlanacağını ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşacağını söyledi. Başkan Sezer, projeye desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a da teşekkür etti. 

Başkan Sezer şunları söyledi "Sokağa çıkma kısıtlaması esnasında; büyük önem verdiğimiz Kavaklı Sahil Yolu Yol Genişletme Projesi’nde, deniz tarafındaki şeritlerin asfalt serimi bugün yapıldı. Mareşal Fevzi Caddesi ve Gölcük Kongre Sarayı karşısı yol genişletme çalışmamızdan sonra; Kavaklı Sahil Yolu Yol Genişletme Projesi de bu yaz tamamlandığında, trafik ve parklanma sorunu ortadan kalkacak,yolun aydınlatması ile ışıl ışıl olacak Kavaklı Sahilimiz daha da canlanacak.Başta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Tahir Büyükakın'a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Kavaklı Sahilinin çehresini değiştirecek proje de sahil yolu asfaltlandı.

Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer çalışmaları yerinde inceledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAVAKLI, SAHİLİ, İÇİN, İLK, BÜYÜK, ADIM, ATILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı