Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 23:48
 
GÖLCÜK'TE GECEYİ HAVAİ FİŞEKLER AYDINLATTI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,Gölcük'te muhteşem bir şeklide kutlandı. Pandemi yasaklarına rağmen akşam saat 21.00'da ilçe genelinde istiklal marşı okundu. Bu sırada ilçe genelinde atılan havai fişekler geceyi aydınlattı.
GÖLCÜK Haberi
GÖLCÜK'TE GECEYİ HAVAİ FİŞEKLER AYDINLATTI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 101.yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de saat 21:00’da hep birlikte evlerin pencere ve balkonlarından İstiklal Marşımız coşkuyla okundu.

İstiklal Marşı coşkusuna Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT; Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Refik Levent TEZCAN, Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım SEZER, İlçe Emniyet Müdürü Zafer GÜVEN ve İlçe Jandarma Komutanı Mahir SARIDAĞ Gölcük Belediye Binası önünde eşlik ettiler. İstiklal Marşı coşkusuna balkonlardan ve pencerelerden katılım yoğun oldu. İlçemizde havai fişek gösterisi de düzenlendi. Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT İstiklal Marşı coşkusuna eşlik eden başta çocuklar olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK'TE, GECEYİ, HAVAİ, FİŞEKLER, AYDINLATTI,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı