Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 13:32
 
AK PARTİ GÖLCÜK ADAY ADAYLARINI TANITACAK
AKP’de belediye başkan aday adaylığı süreci bugün son buluyor. 18 Kasım Pazar günü de partililerin ve aday adaylarının merakla beklediği temayül gerçekleştirilecek.
ASAYİŞ Haberi
AK PARTİ GÖLCÜK ADAY ADAYLARINI TANITACAK

AKP’de tüm ilçeler aday adayı tanıtım programını kendileri düzenleyecek. İl teşkilatı tarafından, aday adayları programı için bazı
düzenlemeler yürürlüğe kondu. Bu düzenlemeler kapsamında belediye başkan aday adayları ilçe teşkilatları tarafından, aday yoğunluğuna göre belirlenecek süre içerisinde kendisini tanıtacak.

TANITIMA OY KULLANACAK PARTİLİLER KATILACAK

Bu aday adayları tanıtım programına yalnızca temayülde oy kullanacak partililer katılacak. Yani bu isimler ilçe belediye başkanları, ilçe başkanı ve yöneticileri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetimleri ve mahalle başkanlarından oluşacak. Toplantıya yalnızca temayülde oy kullanacak isimler katılacak. Aday adaylarından önce ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanları da konuşma gerçekleştirilecek. Bir diğer detay da toplantılar tamamen basına kapalı bir şekilde gerçekleştirilecek. Yine il teşkilatı tarafından alınan kararlardan biri de tüm aday adaylarının konuşma sırası oldu. Aday adayları kürsüye isimlerinin alfabetik sırasına göre gelecek. Böylece olası bir adaletsizliğin önüne geçilmiş olacak.

GÖLCÜK ADAY ADAYI TANITIM PROGRAMI

17 Kasım Cumartesi

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi

Saat 19:00

5 DK

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GÖLCÜK, ADAY, ADAYLARINI, TANITACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı